Access Token not set. You can generate Access Tokens for your Page or Profile on fb.srizon.com. After generating the access token, insert it on the backend

0

W Rybniku mamy około 25 supermarketów i dyskontów, 10 sklepów wielkopowierzchniowych, 2 tzw. galerie. I, oczywiście, kilkaset małych punktów handlowych. Łącznie pracuje w nich kilka tysięcy ludzi. Grudzień to dla nich czas wzmożonej pracy.

Praca handlowców w tym okresie sprowadza się do tego, żeby pomóc nam – klientom tak przygotować się do Świąt, żeby były one dla nas jak najbardziej udane.  Podobnie jak przed rokiem Forum Obywateli Rybnika apeluje do klientów o odwzajemnienie tych starań. Warto pamiętać, że w okresie przedświątecznym nieraz ta sama liczba osób musi wykonać trzy razy więcej pracy niż w innym czasie, co przekłada się m.in. na czas poświęcony przez te osoby własnym rodzinom.

Prosimy więc o wyrozumiałość i cierpliwość, a przede wszystkim o życzliwy stosunek do siebie nawzajem. Mimo pośpiechu, tłoku, zakupowej gorączki i mnóstwa spraw na głowie, spróbujmy uzbroić się w uśmiech i nie pozwolić, żeby sprawy formalne stały się ważniejsze od relacji. W końcu to Boże Narodzenie.

Forum Obywateli Rybnika

  • Udostępnij wpis
Poprzednie Wpis Następne S5