Access Token not set. You can generate Access Tokens for your Page or Profile on fb.srizon.com. After generating the access token, insert it on the backend

0

Szanowni Państwo.

W związku z informacją, już poprawioną, iż nasz kolega Mateusz Kubis brał dzisiaj udział w proteście w imieniu Forum Obywateli Rybnika ( FOR) jest nieprawdziwa. FOR jest stowarzyszeniem całkowicie apolitycznym i w swej codziennej działalności nie zajmuje się sprawami polityki zarówno tej małej jak i dużej. Nasze stowarzyszenie powstało aby w różnych formach aktywności zajmować się bieżącymi problemami miasta, wspierać jego działalność, ale również poddawać krytyce w tych obszarach, które wydają się nam ważne dla jego prawidłowego funkcjonowania. Ponadto korzystając z zawodowych i społecznych kompetencji naszych członków staramy się również przedstawiać własne projekty mogące pomóc w jego działaniach. Dotyczy to zarówno prezydenta miasta, jego zastępców, rady miasta jak i szeroko pojętej administracji. Członkami naszego stowarzyszenia są osoby o różnych poglądach i sympatiach politycznych od lewicy do prawicy. Każda z tych osób, we własnym imieniu, ma niezbywalne prawo do prezentowania tychże poglądów, o ile są one zgodne z prawem i ciągle obowiązującą Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej. Jesteśmy dumni z faktu iż potrafiliśmy wypracować sobie taki sposób działania, który pozwala współpracować ze sobą osobom mimo różnic światopoglądowych i politycznych. Mam nadzieję, że zechcecie Państwo wesprzeć naszą działalność poprzez swoje osobiste zaangażowanie. Proszę śledzić nasze inicjatywy na stronie www i FB. Pozdrawiam serdecznie i życzę Zdrowych, Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku.

Zbigniew Chwastek

Przewodniczący Forum Obywateli Rybnika

Rybnik, 17.12.2016r

 

W związku z drobnym błędem, który pojawił się w artykule na stronie Rybnik.com.pl pragnę sprostować informacje dotyczące mojego dzisiejszego udziału w proteście. Informacja o moim udziale w imieniu Forum Obywateli Rybnika ( FOR) jest nieprawdziwa. FOR jest stowarzyszeniem całkowicie apolitycznym i w swej codziennej działalności nie zajmuje się sprawami polityki zarówno tej małej jak i dużej. Oczywiście, z uwagą śledzimy sytuacje w kraju i będziemy zawsze sprzeciwiać się łamaniu prawa, jednakże sprawę wielkiej polityki zostawiamy partiom politycznym. Moja działalność we wtorkowym jak i sobotnim proteście ma charakter prywatny i nie jest związana z działalnością Forum Obywateli Rybnika. Jednakże jako Polak i praworządny obywatel czuje się w obowiązku by zamanifestować swój sprzeciw wobec sytuacji zaistniałej w naszym kraju. Sprzeciwiam się notorycznemu łamaniu Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej przez Prezydenta RP jak i partie rządzącą.

Mateusz Kubis

Rybnik, 17.12.2016r

  • Udostępnij wpis
Poprzednie Wpis Następne S5